Elegant ingericht vakantieappartement
Granzow, Mecklenburg-Vorpommern, Duitsland
Dit charmante appartement is ontworpen voor gezinsplezier en biedt plaats aan maximaal 2 gasten met 1 slaapkamer en 1 badkamer. De woonkamer beschikt over een comfortabele bank en het huis heeft een balkon voor een ontspannend uitzicht. Dit huisdiervriendelijke toevluchtsoord omvat gratis toegang tot verschillende buitenactiviteiten, wat zorgt voor een onvergetelijk verblijf. Gasten kunnen ook extra uitrusting huren voor recreatieve activiteiten, wat hun ervaring in de prachtige omgeving nog beter maakt.
Het vakantiehuis ligt in het pittoreske Mecklenburg Lake District, op een ideale locatie in de buurt van Granzower Lake, waar u kunt zwemmen, zeilen en vissen. Nabijgelegen attracties zijn onder andere betoverende bospaden die perfect zijn om te wandelen en fietsen. Er is gemakkelijke toegang tot vervoer, met de dichtstbijzijnde trein- en busstations op korte rijafstand. De dichtstbijzijnde luchthavens bevinden zich in Berlijn, op ongeveer 1,5 uur rijden, waardoor het gemakkelijk is om dit idyllische toevluchtsoord te bereiken.
De goed uitgeruste keuken beschikt over moderne apparatuur, waaronder een koelkast, fornuis en magnetron, zodat gasten gemakkelijk hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Extra voorzieningen zijn onder meer een eethoek om samen van familiemaaltijden te genieten. Wasfaciliteiten zijn ook beschikbaar, wat het gemak voor langere verblijven vergroot. Dankzij deze doordachte voorzieningen biedt het vakantiehuis een comfortabele en praktische uitvalsbasis voor het verkennen van de natuurlijke schoonheid van de omgeving.
Tussenetage: (open keuken(eettafel, kookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, koelkast), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), vide(2-pers. bed))
wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming(elektrisch), tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), kinderstoel, baby crib(paid)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ondanks de prijs van 12,- was het ontbijt goed en gevarieerd, zelfs onze kleinzoon van 9 vond altijd wel iets wat hij lekker vond, zoals de mogelijkheid om zelf het fruit te persen,
Mijn man en ik waren helemaal tevreden. Het is leuk om te zien dat er nog steeds zulke persoonlijk en liefdevol beheerde hotels zijn. De locatie is uitstekend om naar het nationale park te fietsen en het zuidelijke deel van de Müritz te verkennen.
Het eten in de ochtend was fantastisch, net als het appartement
Zeer schoon - smakelijk ontbijt - geweldige locatie - zeer aardige gastheren
Ondanks de hoge prijs van 12,- was het ontbijt goed en gevarieerd. Onze kleinzoon van 9 wist altijd wel iets lekkers te vinden, zoals de mogelijkheid om zelf het fruit te persen,
Het hotel en de tuin zijn zeer smaakvol ingericht en uitstekend onderhouden, Het ontbijtbuffet is zeer uitgebreid, er is altijd vers fruit en je kunt heerlijk ontspannen en genieten van het moment, In de tuin staan twee grills die altijd schoon worden gehouden, Er is voldoende parkeerplaats aanwezig op het terrein,
Op een rustige locatie, maar toch een goed uitgangspunt,
Het ontbijt is eerste klasse, het personeel is erg aardig en meegaand,
Het ontbijt is uitstekend, het personeel is erg vriendelijk en meegaand,
Schone, handige en rustige locatie, Het balkon is aantrekkelijk, Parkeren is acceptabel,
Meer dan 4.000 vakantiehuizen door heel Europa.