Appartement aan piste in uitgebreid Paradiski
Plagne Villages, Noord Alpen, Frankrijk
De uitnodigende résidence Front de Neige ligt in het zeer uitgebreide skigebied Paradiski, dat Les Arcs en La Plagne verbindt. Een heerlijk skidomein voor elk niveau en elke gezinssamenstelling.
Het complex bestaat uit een aantal geschakelde grotere Savoyaardse chalets met in totaal 140 comfortabele appartementen. Bij de bouw is veel gebruik gemaakt van hout en natuursteen en dit zorgt voor een warme uitstraling. Alle appartementen hebben een balkon of terras en zijn eigentijds ingericht. Er is altijd een slaapbank voor 2 personen in de woonkamer en een complete kitchenette.
Er is keuze uit appartementen van 2 tot 6 personen. FR-73210-166 is een appartement voor 2 personen. Appartement FR-73210-167 heeft één slaapkamer en is geschikt voor 4 personen. Het appartement voor 6 personen FR-73210-168 bestaat uit FR-73210-166 en FR-73210-167 met een tussendeur. Tot slot is er ook appartement FR-73210-169 voor 6 personen welke beschikt over twee slaapkamers.
woonkamer(2-pers. slaapbank, TV), kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(bad of douche, wastafel), toilet, sauna(tegen betaling), skiberging, balkon of terras, zwembad(gedeeld met andere gasten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ideaal ski-paradijs om samen met jongen kinderen (6 8) met beleven. De residentie was pal aan de piste gelegen, dus geen gesleur met materiaal en bijhorend gezeur. De accommodatie was perfect zoals op de foto's weergegeven. Het zwembad was proper, de ski-lokkers ruim en de appartementen voorzien van het nodige. We hebben weliswaar geboekt voor 6 personen, hoewel we slechts met 4 waren, om slapen in de leefruimte te voorkomen. Eén minpunt het appartement was niet grondig gepoetst. Onder het bed lagen er naast de stofpluizen nog kousen en een muts van de vorige huurders. Vijf min met de stofzuiger (die aanwezig is) en 't probleem was opgelost. Jammer voor de 65 euro die we betaalden voor de poetsdienst.
Meer dan 4.000 vakantiehuizen door heel Europa.