Chalet Provençaals nabij St. Tropez
Gassin, Provence/Côte d'Azur, Frankrijk
Dit sfeervol ingerichte chalet ligt op het vakantiepark Oasis, vlak bij het provençaalse dorp Gassin. Het chalet heeft een mediterrane inrichting met een gezellige veranda en tuin, waar je kunt genieten van de rust.
Parc Oasis is gelegen in Gassin, op 5 km van het gezellige centrum van de beroemde stad Saint-Tropez. Het is een privépark en heeft de kenmerkende rust van de prachtige natuur van Zuid-Frankrijk. Op Parc Oasis ontdek je het hele jaar door ontspanning en gezelligheid, met slechts op 5 km afstand het bruisende leven van de Cote d’Azur. De beroemde stranden van Plages de Pampelonne, gelegen in een prachtige baai met mooie zandstranden, zijn slechts op korte rijafstand te vinden.
Eikenbomen en dennenbomen zijn volop aanwezig op het park, waardoor het geheel de uitstraling heeft van een klein dorp met veel wandelpaden. Parc Oasis is ideaal gelegen voor het verkennen van de mooie natuur en de adembenemende uitzichten in de regio.
Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), zithoek, radio, CD-speler, verwarming), open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(inductie), oven(grilloven), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(80 x 190 cm)), badkamer(douche(cabine), wastafel, toilet), badkamer(douche(cabine), wastafel, toilet))
verwarming(elektrisch), terras(privé, overdekt), tuin(privé, 400 m2), tuinmeubilair, kinderbed, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Vergaande glorie Geen zwembad, geen restaurant alles staat leeg. Overal staat kapotte auto’s lijkt wel een autosloop. Huisje zelf is prachtig maar wij durven savonds niet met de kinderen rond te lopen, wat een tuig.
Zeer mooi huis en land. Liefdevol ingerichte, leuke site support. Weinig zon door hoge dennen. Rustige locatie. Jammer dat het zwembad faciliteiten in het park zijn niet in gebruik voor vele jaren. Zo ook het restaurant. Dus het ontaardt. Anders elk moment opnieuw.
Mooi huis, met alles wat uw hartje begeert. Sorry, geen wasmachine op zijn plaats, omdat het parkmanagement, dit niet langer betreibt.Die eigenaren hebben het huis heel liefdevol.
Prachtig vakantiehuisje, lievdevol ingericht en voorzien van alle moderne apparatuur (Vatwasser, magnetron, TV, CD, DVD etc.). Het huisje ligt aan de rand van het Parc en is dus rustig. Wij hebben ontzettend van het groote terras genoten. Zeker een huisje om nog eens voor terug te komen! Het Parc op zich is iets minder, maar dat stoort niet verder.
Een comfortabel. licht huis, waarin wij ons direct thuis voelden. Erg privé gelegen, een mooi terras en de tuin prachtig gecombineerd met de omgeving met mooie, oude pijnbomen. Een aanrader wat ons betreft.
Zeer mooi decor en een prachtige tuin met grote Terasse.Rezeption en openbare voorzieningen in het zwembad zijn niet altijd bestetzt.
Wonderfull vakantiehuis in chaletstijl met 2 ruime slaapkamers en een woonkamer. Groot terras met veel zitplaatsen. Er is zelfs een kinderstoel en een kinderbedje. Het huisje is gelegen tussen St Tropez en Gassin. De supermarkt bevindt zich in de directe omgeving, en er is een uitstekende bakker die heeft alles van donker brood, een verscheidenheid aan broodjes om de beste stokbrood. Ik zou dit vakantie huis met een zuiver geweten. Heerlijke vakantie.
Grote, zeer mooie rustige tuin voor een goede rust en de prachtige zandstranden in de buurt
Meer dan 4.000 vakantiehuizen door heel Europa.